سبد خرید 0

قوانین و مقررات

10 / 10
از 1 کاربر

در این صفحه قوانین و مقررات بخش سفارش ، خرید ، نحوه ی مرجوع و تحویل کالا برای مشتری کامل توضیح داده می شود .  برای اطلاعات بیش تر می توانید از صفحه ی پرسش های متداول دیدن کنید و یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید .  

1- کلیه ی اصل ها و روش های دکو دی بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و به تبع آن کاربر نیز وظیفه دارد قوانین مربوطه را رعایت کند.

2- در صورت تغییر در قوانین منتشر شده  در همین صفحه به روز رسانی و درج می شود و توافق شما در استفاده مدام از سایت به معنی  پذیرش هر نوع تغییر است.


3-
از منظر حقوقی ، در معامله های اینترنتی  دکو دی به عنوان فروشنده و کاربر سفارش دهنده ی اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می شود.


4-
مسئولیت مربوط به کیفیت ، قیمت ، محتوا ، شرایط و خدمات پس از فروش محصول بر عهده ی دکو دی می باشد.


5-
حقوق و امتیاز کلیه کارها و کالاهای این سایت در اختیار تهیه کننده اثار و طرح ها محفوظ بوده  و تمامی کالا ها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می باشد و هر نوع کپی برداری  یا استفاده از قسمتی یا کل مطالب کالا ها غیر مجازست و پیگرد قانونی دارد.


6-
تمامی عناصر موجود در این وب سایت ، شامل : اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات تماما متعلق به سایت دکو دی می باشد و هیچ فرد حقوقی و حقیقی بدون اجازه ی کتبی از عوامل و کادر سایت دکو دی ، اجازه کپی کردن، توزیع و نشر مجدد، واگذاری ، نمایش ، ارسال و انتقال هیچ کدام ار محصولات را ندارد.


7-
خریدار وظیفه دارد مبلغ سفارش را در هنگام تحویل کالا  (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) پرداخت نماید و در صورت عدم پرداخت  فروشگاه حق دارد از تحویل محصول خود داری و سفارش را لغو کند.


8- 
هر نوع عیب فنی یا نقص باید قبل از استفاده محصول به دکو دی اعلام و کالا را ارجاع دهند ، در غیر این صورت دکو دی هیچ گونه مسئولیتی در مورد کالا نخواد داشت.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()