سبد خرید 0

حریم خصوصی

10 / 10
از 1 کاربر

دکو دی این تعهد را بر عهده دارد تا حریم خصوصی تمام بازدیدکنندگان سایت دکو دی را حفظ کند و ما به عنوان قسمتی از تعهدات خود نسبت به حریم خصوصی کاربر ، این بیانیه محرمانه را
تهیه و تنظیم کرده ایم :

هر کاربر به عنوان مشتری دکو دی می تواند بدون وارد کردن هر گونه اطلاعات شخصی در شبکه جهانی از سایت دکو دی بازدید کند.

با ثبت اطلاعات و درخواست در سایت دکو دی ،شما مجوز می دهید تا اطلاعات شما بر اساس مفاد این خط مشی جمع اوری ، استفاده و منتقل شود.

هنگامی که شما از سایت دکو دی بازدید می کنید از شما اطلاعاتی مثل : نام و اطلاعات تماس را می خواهند تا وارد کنید. همچنین امکان دارد اطلاعاتی را درباره استفاده شما از سایت در کنار اطلاعاتی که از طریق نامه یا ایمیل برای دکو دی می فرستید ، جمع اوری کنیم.

تمامی اطلاعاتی که در سایت در اختیار ما قرار گرفته می شود در سرور های امن جای میگیرد. گاهی ممکن است اطلاعات شما را درباره استفاده از سایت در اختیار اشخاصی قرار بگیرد اما این اطلاعات شامل مواردی نیست که هویت شمارا تعیین کند.

هرجا رمز ورودی به شما ارسال شده یا خودتان رمزی وارد کرده اید، این رمز ورود به شما این توانایی را می دهد تا به قسمت های مشخصی از سایت دسترسی پیدا کنید ،نگهداری از این رمز بر عهده ی خود کاربر خواهد بود .

انتقال و نگهداری اطلاعات از طریق شبکه جهانی امن نیست،برخلاف میل ما که تمام تلاشمان را در حفظ اطلاعات شخصی شما انجام می دهیم ،نمیتوانیم امنیت این اطلاعات را ضمانت کنیم. به همین دلیل مسئولیت هرگونه انتقال بر عهده ی خود کاربر خواهد بود.

همچنین ممکن است ما اطلاعات سیستم شما ، از جمله : ادرس ،سیستم عامل و نوع مرورگر را جهت مدیریت و اهداف بازار یابی مورد استفاده قرار دهیم.

این امر شامل موارد مربوط به هویت شما نمیباشد.

هر نوع تغییر در اطلاعات و قوانین و خط مشی حفظ حریم خصوصی در سایت قرار داده می شود و اطلاع رسانی می شود

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()