سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

پوستر دیواری اماکن و ساختمان ها

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
گل سه بعدی
هنری
اماکن
کودک
طبیعت
ایستاده
اختصاصی
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر دیواری اماکن و ساختمان از دیگر طرح های عام پسند می باشد و برای مشاهدۀ طرح های مختلف پوستر دیواری می توانید به فروشگاه دی دکور رجوع نمائید و انواع پوستر دیواری را با طرح و ابعاد مختلف خریداری نمائید. متناسب با تنوع تصاویری که در سراسر جهان موجود می باشد، به طبع برای چاپ پوستر دیواری نیز از تصاویر مختلفی الهام گرفته می شود و در نتیجه با استفاده از تکنولوژی حال حاضر می توان تصاویر اماکن دیدنی و ساختمان های مشهور را بر روی پوستر دیواری چاپ نمود و در تزئین دکوراسیون داخلی از آنها استفاده نمود.

پوستر دیواری اماکن و ساختمان ها

خرید انواع پوستر دیواری اماکن و ساختمان ها

در سراسر جهان، ساختمان و برج های متعددی ساخته شده اند که نمایانگر نماد کشورها می باشند و از آنها تصاویر متعددی گرفته شده است و با بهره مندی از فناوری های جدید، تصاویر را به پوستر دیواری تبدیل می کنند و در نتیجه تعداد طرح های پوستر دیواری نمادهای ساختمانی از قبیل برج ایفل، برج آزادی، پوستر دیواری برج مخابراتی میلاد ، پوستر دیواری سه بعدی برج دو قولو پیزا، پوستر دیواری نمای رودخانه و ساختمان های ونیز ایتالیا، پوستر دیواری نقش جهان اصفهان و ... افزایش یافته است.

فروش پوستر دیواری و کاغذ دیواری با طرح ساختمان

فروش پوستر دیواری با طرح سازه های ساختمانی، طرفداران خاص خود را دارد و با استفاده از پوستر دیواری طرح ساختمان و امکان، به نوعی همان بناها را درون فضای محیط خود تداعی می کنند و احساسات خود را در رابطه با اماکن مورد پسند با چسباندن پوستر دیواری سه بعدی به نمایش می گذارند. با استفاده از پوستر دیواری می توان فضا را از یکنواختی خارج نمود و بستر گرمی را برای همنشینی صمیانه خانوادگی محیا می سازد. با پیشرفت فناوری در ساخت متریال مقاوم در برابر نور و رطوبت، موجب شده انواع کاغذ پوستر دیواری تولید شوند و مورد استفاده قرار گیرند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()