سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

پوستر دیواری اتاق کودک

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
گل سه بعدی
هنری
اماکن
کودک
طبیعت
ایستاده
اختصاصی
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر دیواری اتاق کودک از پرفروش ترین طرح های پوستر دیواری می باشد که والدین پیش از به دنیا آمدن کودک خود، برای تزئین اتاق نوزاد، از پوستر دیواری طرح نوزاد و کارکترهای انیمیشنی استفاده می کنند و فروشگاه دکو دی نیز انواع پوستر دیواری برای اتاق کودک را با طرح های کودک پسند، با قیمت مناسب به فروش می رساند و برای انتخاب طرح پوستر دیواری سه بعدی مورد پسند خود، از فروشگاه دیدن فرمائید.

خرید انواع پوستر دیواری اتاق کودک

برای خرید پوستر دیواری برای اتاق کودکان باید علاوه بر زیبایی به ویژگی قابل شستشو بودن و کیفیت جنس کاغذ پوستر دیواری نیز توجه شود تا به راحتی بتوان هنگام کثیف شدن پوستر دیواری، آنها را با دستمال مرطوب از آلودگی ها تمیز نمود و زمانیکه بچه ها بر روی پوستر دیواری با استفاده از خودکار، ماژیک، مداد شمعی و از قبیل آن خطوطی را ترسیم نمودند، بتوان به راحتی پاک نمود.

پوستر دیواری اتاق کودک

علاوه بر نکات فوق الذکر هنگام انتخاب پوستر دیواری برای اتاق کودک و نوزاد، توجه داشته باشید، مواد تشکیل دهندۀ پوستر دیواری بر روی سلامتی آنان تأثیر منفی نداشته باشد. 

فروش طرح های متنوع پوستر دیواری برای اتاق نوزاد

فروش پوستر دیواری سه بعدی اتاق نوزاد، نظر والدین را به خود جذب نموده است و در حال حاضر اکثر خانواده ها برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک و نوزاد، به نوعی از یکی از طرح های پوستر دیواری در ابعاد و سبک های زیبا خریداری می نمایند و فضای اتاق کودک را جلاء و زیبایی خاصی می بخشند و با ایجاد فضای فانتزی موجب شادی کودکان خود می گردند.

روز بروز بر تعداد طرح پوستر سه بعدی اتاق کودکان افزوده می شود و کودکان با توجه به سلیقه و پیروی از کاراکترهای کارتونی، طرح پوستر دیواری را انتخاب می کنند و در نتیجه احساس استقلال بیشتری خواهند نمود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()