سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

پوستر دیواری طرح های متفرقه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
طراحی اختصاصی
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر دیواری طرح های متفرقه شامل طرح های لوازم دکوری، طرح عکس های شخصی، طرح اسباب و لوازم تزئینی، طرح اشکال اشیاء مختلف، طرح های انتزاعی، طرح مشاغل و ... می باشد که می توانید از فروشگاه دکو دی با قیمت ارزان خریداری نمائید. پوستر دیواری با طرح حیوانات و پوستر دیواری با طرح پرندگان می تواند از دیگر طرح های متفرقه پوستر دیواری باشد که افراد مختلف بر اساس نوع سلیقه، برای دیزاین اتاق، سالن منزل و یا محیط اداری انتخاب می کنند.

خرید انواع پوستر دیواری طرح متفرقه

خرید پوستر دیواری با طرح های متنوع متناسب با دیوار اتاق کودک، اتاق خواب، سالن پذیرائی، آشپزخانه، فضای پشت تلویزیون، لابی، راهرو و غیره صورت می گیرد و دارای ترکیب رنگی متنوعی می باشند و پوستر دیواری می تواند، دارای طرح های پیچیده و ساده باشد و اکثر سلایق را پوشش دهد. در حال حاضر پس از کاغذ دیواری، با آمدن پوستر دیواری، اکثراً تمایل به خرید انواع پوستر دیواری با طرح های زیبا نمودند تا بتوانند نمای خیره کننده ای را در فضای دکوراسیون ایجاد نمایند و بدین ترتیب از یکنواختی محیط جلوگیری نمایند.

پوستر دیواری طرح های متفرقه

فروش پوستر سه بعدی طرح متفرقه

فروشگاه دکو دی به عنوان یکی از تأمین کنندگان انواع پوستر سه بعدی با طرح های متفرقه و زیبا می باشد، البته با طرح گل، طبیعت، خطوط و اشکال هندسی، تصاویر چهره ، تصاویر اشیاء و غیره که هر کدام از آنها مورد پسند برخی از افراد قرار گرفته می شود و متناسب با سلیقه در نقاط مختلف سطوح دیوار، نصب می کنند.

نکته حائز اهمیت در خرید و فروش پوستر دیواری طرح دار، نصب بدون نقص پوستر دیواری سه بعدی می باشد که نیاز به تجربه و مهارت دارد، تا برجستگی بر روی پوستر دیواری سه بعدی قابل لمس نباشد و برآمدگی بر روی پوستر قابل مشاهده نباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()