سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

سقف لاکر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سقف لاکر یکی از مدل های سقف کاذب می باشد که بهترین گزینه برای تغییر دکوارسیون محیط شرکت و منزل می باشد. فروشگاه دکو دی ارائه دهندۀ انواع سقف کاذب و سقف لاکر می باشد که به همراه انواع طرح و سبک های پوستر دیواری با قیمت مناسب به فروش می رساند. سقف کاذب لاکر به دلیل خاصیت ویژه چون قابلیت شستشو و نور پردازی می توان، تغییر شگرفی در دکوراسیون داخلی ایجاد نمود و فضای منحصر به فردی را به نمایش گذاشت.

خرید انواع سقف لاکر

خرید انواع سقف کشسانی، سقف کاذب و سقف کاذب کششی با توجه به ایده های خلاقانه صورت می گیرد و بر اساس ابعاد سقف، قیمت سقف کاذب نیز متغیر می باشد و بر اساس طیف گسترده ای از سلایق و ایده های نوآورانه طراحی و به فروش می رسند. پارچه سقف لاکر می تواند خاصیت براقیت داشته باشد و یا به شکل آینه ای، نمای بازتاب کنندگی تصاویر را داشته باشد و انعکاس دهی بالایی را به نمایش بگذارند.

سقف لاکر

استفاده از نور پردازی فیبر نوری و همچنین کریستال سواروسکی جذابیت و خاص نمودن طرح سقف کاذب را بیشتر نمایش می دهد و به عنوان مرکز توجه حضار می گردد.

فروش سقف کششی لاکر

فروش انواع سقف کششی لاکر در فروشگاه های ارائه دهندۀ تجهیزات دکوراسیون و همچنین فروش انواع پوستر دیواری، قابل دید می باشد و شما عزیزان می توانید برای صرفه جویی در هزینه های تغییر دکوراسیون از امکانات نصب سقف کاذب و انواع پوستر دیواری سه بعدی استفاده نمائید که نسبت به تعویض مبلمان و وسایل دکوری، به صرفه تر می باشد، در ضمن جذابیت فضا را دو چندان می نماید و ارزش و اعتبار ملک را ارتقاء می بخشد. به دلیل تنوع بالایی که در طراحی انواع سقف لاکر وجود دارد، افراد مختلف در حال حاضر از سقف کاذب بیشتر استقبال می کنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()