سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

سقف کشسان

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سقف کشسان از دیگر فناوری های جدید برای طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که در خدمت عموم مردم در سراسر جهان قرار گرفته می شود و فروشگاه دکو دی با استفاده از نیروی متخصص اقدام به فروش تجهیزات دکوراسیون داخلی منجمله انواع پوستر دیواری، پوستر سقف کشسان و امثال آن نموده است و با قیمت ارزان و کیفیت عالی به فروش می رساند.

خرید انواع سقف کشسان

برای خرید سقف مجازی باید به مواد تشکیل دهندۀ سقف کشسان توجه داشته باشید تا دوام و ماندگاری بالایی نسبت به تابش نور خورشید و همچنین گرد و خاک و رطوبت داشته باشد و متناسب با استانداردهای جهانی ساخته شده باشند. هنگام خرید پوستر سقفی، کیفیت جنس کاغذ پوستر حرف اول را می زند و نشان دهندۀ طول عمر پوستر می باشد. به همین دلیل علاوه بر انتخاب زیبایی طرح آسمان مجازی، کیفیت پوستر سقف را نیز مد نظر داشته باشید.

سقف کشسان

فروش طرح های متنوع سقف آسمان مجازی

برای تولید انواع سقف کشسان از چاپ تصاویر بر روی پارچه های پی وی سی استفاده می شود و به راحتی می توان کثیفی ها را از روی پوستر زدود و مطابق با سلایق مختلف تولید می شوند و دارای طرح و رنگ های مختلفی می باشند. در ضمن از پارچه سقف کشسان برای پوشش دیوار نیز استفاده می شود و به راحتی می توان سقف کشسان را جابه جا نمود و در خانه و محیط جدید از آنها استفاده نمود.

از جمله انواع سقف کشسان می توان به طرح های سقف کشسان مات، سقف کشسان شفاف، سقف کشسان نورپردازی شده اشاره نمود که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد و دارای قابلیت آنتی باکتریال می باشدو غیر قابل اشتعال می باشند. با این امکانات، معماران و طراحان دکوراسیون داخلی از فناوری های جدید الهام می گیرند و از فروشگاه تجهیزات دکوراسیون و فروش انواع پوستر دیواری و سقف، طرح مورد نظر خود را خریداری می نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()