سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

پرده چاپی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
گل
هنری
کودک
طبیعت
سه بعدی
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پرده تأثیر بسزایی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل و هر محیط دیگری دارد، به همین منظور سالانه طرح جدیدی برای پرده پذیرایی، پرده اتاق خواب، پرده اتاق کودک، پرده آشپزخانه و غیره دوخته می شود و فروشگاه دکو دی، ارائه دهندۀ انواع پرده چاپی در طرح و نقش و نگار متنوع می باشد و شما عزیزان می توانید برای مشاهدۀ انواع پرده با سلیقۀ مورد پسند خود به فروشگاه مراجعه نمائید و پرده چاپی مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید انواع پرده چاپی

پرده از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی است و زیبایی منزل را چندین برابر می نماید و دارای طرح های متنوعی چون پرده طرح گل، پرده ساده حریر، پرده مخمل، پرده ملانژ، انواع پرده کتان، انواع پرده زیرا زیو، انواع پرده مینوتو، انواع پرده چاپی با طرح فانتزی، کودکانه و غیره می باشند که می توانید با توجه به رنگ فرش، مبلمان، رنگ دیوار و سبک دکوراسیون داخلی نوع و طرح پرده را برای فضای مورد نظر خود با کیفیت عالی و قیمت ارزان خریداری نمائید.

پرده چاپی

فروش طرح های شکیل پرده چاپی

عموماً طرح و مدل پرده چاپی که برای پنجره ها انتخاب می شود، متناسب با ابعاد پنجره ها و همان موارد ذکر شده می باشد، که در جای خود نقش تعیین کننده ای در مدل پرده والان دار، کتیبه دار و از قبیل آن دارد و باعث زیباتر شدن پرده چاپی می شود. انتخاب نوع پرده، دوخت پرده و طرح پرده چاپی  نقش بسزایی در زیبایی فضا دارد و با انتخاب درست رنگ پرده چاپی می توان بر روی نمای ابعاد و روشنایی محیط تأثیر فراوانی ایجاد نمود.

به عنوان مثال پرده سفید و از جنس حریر موجب روشنایی بیشتر فضای سال پذیرائی خواهد شد ولی در صورت استفاده از پرده رنگ کدر، مات و ضخیم از عبور روشنائی ممانعت می کند و در نتیجه فضا را تاریک تر و کوچکتر می نماید، از این رو بهتر است انتخاب رنگ، مدل پرده پذیرائی، پرده اتاق خواب، پرده اتاق کودکان و غیره را به درستی انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()