سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

اسمان مجازی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

آسمان مجازی از جدیدترین تکنولوژی چاپ می باشد که برای ایجاد فضایی دلنشین و زیبا از طرح های پوستر آسمان مجازی استفاده می نمایند و باعث منحصر به فرد نمودن فضا می گردند. فروشگاه دکو دی نیز به منظور سهولت اکثر افراد، انواع تجهیزات دکوراسیون داخلی اعم از انواع مدل سقف کاذب را با کیفیت عالی و قیمت ارزان به فروش می رساند.

خرید انواع آسمان مجازی

عموماً از آسمان مجازی با نام سقف کشسان و یا سقف کاذب نیز یاد می شود و از متریال PVC با ضخامت کمتر از 1mm تولید می شوند که دارای نمای شیک می باشند که می توان انواع طرح را بر روی سقف کشسان چاپ نمود و با استفاده از طرح های زیبا سقف را نیز از طرح یکنواخت سفید خارج نمود و با پرداخت اندک هزینه ای، دکوراسیون داخلی منزل را تغییر دهید و در نتیجه از دکوراسیون منحصر به فرد برخوردار شوید.

آسمان مجازی

فروش طرح های مختلف سقف کاذب

از جمله طرح های متنوع سقف کشسانی می توان به آسمان مجازی مات، آسمان مجازی براق، آسمان مجازی نورگذر و آسمان مجازی ساتن اشاره نمود که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند و بر روی میزان تابش نور در فضای داخل اتاق مؤثر می باشد و متناسب با روحیات متنوع، در طرح های متنوع تولید شده اند و مورد استفاددیزاینرها قرار می گیرد.

در حال حاضر سفارش سقف کاذب افزایش یافته است و اکثر ساختمان های تازه تأسیس در تلاش هستند با استفاده از زیبایی طرح های متنوع آسمان مجازی، ارزش سازه خود را بهبود ببخشند و حس لذت بخشی را در وجود افراد بوجود آورند. استفاده از امکانات نورپردازی در کنار سقف کاذب موجب افزایش جلوۀ زیبایی سقف کشسان می شود و استفادۀ توأم از لامپ های LED ابعاد فضا را دو چندان می نماید و در نتیجه به یک اندازه نور درون فضای اتاق پراکنده می کنند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()